Windows 10 bude mať nový prehliadač

May 1, 2015
 |    Zaujímavosti
 | 
Windows 10 bude mať nový prehliadač

Nový Windows 10 pracoval aj na novej verzii internetového prehliadača, ktorý by mal nastúpiť po neslávne známom prehliadači Internet Explorer. Dlhší čas sa pracovalo s novým názvom Spartan resp. Projekt Spartan. 

Dnes už je to vonku. Nový prehliadač bude mať názov Microsoft Edge. Microsoft tak učinil túto stredu na konferencii Build 2015, ktorá sa koná každý rok.

Read More »

Vhodný názov pre doménu

Vhodný názov pre doménu

Pred výberom vhodnej domény je potrebné si uvedomiť, že by toto rozhodnutie malo byť trvalé. Po prípadnej neskoršej zmene vášho doménového mena môžu byť vaši zákazníci už na neho zvyknutí a mohli by ste o nich prísť. Vhodne vybrané meno internetovej domény vám pomáha budovať vašu značku. Názov domény by mal byť krátky, výstižný, ľahko zapamätateľný a zrozumiteľný. Nemal by sa inak vyslovovať ako sa píše, pretože aj to môže byť pre niektorých ľudí tiež problém.

Read More »

Ako určovať ceny na eshope?

December 12, 2014
 | 
Ako určovať ceny na eshope?

Stanovenie presnej ceny môže byť pre začínajúce e-shopy veľký problém. Niekto by si mohol myslieť, že ak bude mať nižšie ceny ako ich má konkurencia, tak automaticky bude jeho e-shop predávať viac produktov. Je možné si znížiť marže dočasne počas reklamnej kampane, avšak z dlhodobého hľadiska je tento stav neudržateľný.

Read More »