Robíme webstránky

Zaregistrujeme pre Vás internetovú doménu, vytvoríme pre Vás moderné webstránky, uložíme ich na internetový server, zriadime E-mailové schránky a pomôžeme Vám získať návštevníkov.
Všetko z jednej ruky. Vitajte!

webdesign

Web stránky a aplikácie
Web stránky, moderné web aplikácie, mikrostránky a intranetové stránky.


Read more

altRedakčné systémy (CMS), eshopy a katalógy
Pomocou nich je realizácia Vášho projektu rýchla a používanie je jednoduché.


Read more

sociálne skupinySociálne siete a portály
Portál s Vašou vlastnou sociálnou skupinou a integrovanie Facebook, Twitter, LinkedIn a iných.


Read more

Hľadáte dodávateľa webstránok?

Každý racionálny človek kupujúci drahšiu vec napríklad televízor najskôr prejde zopár obchodov, kým sa rozhodne, v ktorom si ho kúpi. Rozhoduje sa podľa svojich finančných možností, kvality výrobku, ceny a záruk, ktoré mu obchod poskytuje. Veríme, že aj Vy si možno práve teraz robíte prieskum aby Vaša investícia bola efektívna. 

Súčasťou našich služieb je poradenstvo, ktoré Vám pred Vašim rozhodnutím sa pre niektorého dodávateľa poskytneme radi bezplatne. Naši obchodníci hovoria rečou, ktorej budete rozumieť. Samozrejme sú kvalifikovaní odpovedať aj na technické detaily, ak si to budete želať. 

Volajte, píšte nám E-mail, alebo vyplňte náš online formulár, budeme sa tešiť, ak nás oslovíte. 

Ponuka na webstránku

Info linka: +421 911 127 747

Kontakt

  • Dizajn
  • Použiteľnosť
  • Rýchlosť
  • Štandardy a validita kódu
  • Bezpečnosť
  • Podpora pre vyhľadávače
Webdizajn tvoríme hlavne pre návštevníka.

Pútavý dizajn môže v prvých sekundách návštevy Vašich stránok rozhodnúť o tom, či užívateľ na Vašich stránkach zostane. Ponúkame Vám dizajn, ktorý zaujme.

Na internete je Vaša konkurencia vzdialená len na jedno kliknutie. Ak návštevníka neupútate, nevidí ha prvý pohľad informácie, ktoré hľadá alebo ho dokonca znechutíte hľadaním, preklikne sa inam.

Viac
Použiteľnosť web stránok

Ak sa niečo ťažko používa, tak to toľko ľudia nepoužívajú. To platí pre web stránky tiež. Naše stránky navrhujeme tak, aby návštevníci pri ich návšteve nemuseli premýšľať. Jednotlivé prvky webstránok umiestňujeme tak, ako sú návštevníci zvyknutí. Návštevník je schopný pohľadom na obrazovku odhadnúť spôsob jej použitia.
Veľa web dizajnérov sa snaží pri práci pochopiteľne vymyslieť niečo, čo tu ešte nebolo. To je samozrejme pozitívne. Avšak veľakrát je výsledkom ich inovácií to, že síce vymysleli majstrovský dizajn, ktorému návštevník neporozumie a ťažko sa v ňom orientuje. Preto je dôležité myslieť aj na to, že web stránky majú pre návštevníka hlavne informačnú hodnotu. Táto by nemala byť zakrytá nešťastne navrhnutým dizajnom, ktorý viac ako Váš produkt propaguje grafické schopnosti Vášho dizajnéra.

Rýchlosť zobrazenia

V dnešnej dobe, keď existuje veľmi rýchle pripojenie do internetu by sa mohlo zdať, že rýchlosť zobrazenia web stránok už nie je taká dôležitá.

Tento predpoklad je ale klam. Veľa návštevníkov pristupuje cez mobilný internet a mobilné zariadenia, kde môže pomalá stránka znepríjemniť celkový dojem návštevníka.

Rýchlosť zobrazenia stránky je okrem toho aj jeden z kľúčových faktorov, podľa ktorých vyhľadávače hodnotia stránky. Ak budú ostatné faktory zhodné, môže Vaša konkurencia vďaka rýchlejšiemu zobrazeniu stránok získať výhodnejšie umiestnenie.

Viac
Internetové štandardy a validita kódu

Dodržiavanie internetových štandardov a bezchybnosť kódu, ktorý je na pozadí Vašich stránok dovolí internetovým prehliadačom ich rýchlejšie zobraziť

Bezchybný (platný=validný) kód pomáha vyhľadávačom, správne pochopiť Váš obsah, a teda prospieva aj k výsledkom umiestnenia Vašich stránok.

Bezpečnosť internetových aplikácií

Veľa ľudí predpokladá, že na zabezpečenie webového sídla stačí dobrý firewall, šifrovaná komunikácia a bezpečnostné záplaty. Áno, aj to. Avšak nie je to celkom pravda. Kód aplikácií píšu programátori, ktorí predpokladajú, že zabezpečenie je úlohou správcov systémov. Výsledkom potom môže byť webové sídlo zraniteľné rôznymi typmi útokov. A to aj vtedy, ak je použitý firewall a šifrovanie.

Bezpečnosť aplikácie je preto pre nás dôležitá.

Viac
Podpora pre vyhľadávače (SEO)

Veľakrát artikulovaný výraz SEO alebo inak Search Engine Optimization (optimalizácia pre vyhľadávače) v skutočnosti veľmi zjednodušene znamená, že Vaše web stránky zverejňujú správne pripravený zdrojový kód, ponúkajúci vyhľadávačom potrebné informácie na umiestnenie do svojich výsledkov.

Existuje celá sada nastavení na podporu optimalizácie, ktoré by mal v dnešnej dobe ponúkať každý dodaný systém na správu obsahu web stránok.

Viac